14.06.2019

Wielkie otwarcie nowego salonu Suzuki Moto Horiz Warszawa już 15 czerwca

Wschodnia część Warszawy zyskuje nowego dealera Suzuki. Przy ul. Trakt Brzeski 88 w Wesołej powstał nowoczesny salon i serwis samochodowy. Wielkie otwarcie salonu odbędzie się 15 czerwca i uświetni je impreza, a także specjalna oferta dla pierwszych klientów.

Moto Horiz Warszawa serdecznie zaprasza na wielkie otwarcie nowego salonu Suzuki, które odbędzie się 15 czerwca o godz. 19.00. Na gości będzie czekać moc atrakcji: gorące ceny wybranych modeli, pokazy z udziałem utalentowanych artystów, prezentacja samochodów prowadzona przez znanego dziennikarza motoryzacyjnego, a także świetna zabawa i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Moto Horiz Warszawa to zbudowany od podstaw salon, zrealizowany według nowych standardów architektonicznych Suzuki. Dilerstwo zostało oparte na wieloletnim doświadczeniu właścicieli w zarządzaniu i sprzedaży, którzy przywiązują szczególną wagę do profesjonalnej obsługi, atencji oraz odpowiedniego klimatu, zarówno dla klientów, jak i dla pracowników.

Nowy warszawski diler, dysponujący nowoczesnym zapleczem technicznym, oferuje pełny zakres usług obejmujący sprzedaż samochodów, naprawy bieżące i blacharsko – lakiernicze.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w imprezie mogą zapisywać się poprzez stronę internetową: motohoriz.suzuki.pl/auto/wakacyjna-oferta

10.07.2019

Wakacyjna promocja na akcesoria Suzuki

Wakacje to najlepszy czas na doposażenie samochodu w bagażnik dachowy, platformę na rowery lub praktyczne organizery. Latem wiele akcesoriów i gadgetów Suzuki jest dostępnych w promocyjnej ofercie. Pojedyncze akcesoria oferowane są z rabatem 15%, a wybierając pakiet można zaoszczędzić aż 25% ceny.

Dowiedz się więcej
06.06.2019

Wakacyjna oferta Suzuki – pokazy specjalne w całej Polsce

Nadchodzi lato gorących cen! Wakacyjna oferta Suzuki to unikatowa propozycja łącząca specjalne ceny na wybrane modele oraz znakomite widowiska z udziałem dziennikarzy motoryzacyjnych i utalentowanych artystów.

Dowiedz się więcej
14.05.2019

Przygotuj się do lata z Suzuki

Autoryzowane serwisy Suzuki zapraszają do skorzystania z promocyjnej oferty „Lato z Suzuki” polegającej na profesjonalnym przygotowaniu układu klimatyzacji do pracy podczas letnich upałów. Akcja „czysta klimatyzacja” rozpocznie się 15 maja i będzie trwać do końca czerwca.

Dowiedz się więcej
19.04.2019

Suzuki Jimny ogłoszony zdobywcą tytułu Światowego Samochodu Miejskiego w konkursie World Car Awards

Międzynarodową Wystawę Motoryzacyjną w Nowym Jorku otworzyła konferencja prasowa i ceremonia wręczenia nagród World Car Awards. Suzuki Jimny został ogłoszony zdobywcą tytułu „World Urban Car” 2019 roku.

Dowiedz się więcej