14.06.2019

Wielkie otwarcie nowego salonu Suzuki Moto Horiz Warszawa już 15 czerwca

Wschodnia część Warszawy zyskuje nowego dealera Suzuki. Przy ul. Trakt Brzeski 88 w Wesołej powstał nowoczesny salon i serwis samochodowy. Wielkie otwarcie salonu odbędzie się 15 czerwca i uświetni je impreza, a także specjalna oferta dla pierwszych klientów.

Moto Horiz Warszawa serdecznie zaprasza na wielkie otwarcie nowego salonu Suzuki, które odbędzie się 15 czerwca o godz. 19.00. Na gości będzie czekać moc atrakcji: gorące ceny wybranych modeli, pokazy z udziałem utalentowanych artystów, prezentacja samochodów prowadzona przez znanego dziennikarza motoryzacyjnego, a także świetna zabawa i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Moto Horiz Warszawa to zbudowany od podstaw salon, zrealizowany według nowych standardów architektonicznych Suzuki. Dilerstwo zostało oparte na wieloletnim doświadczeniu właścicieli w zarządzaniu i sprzedaży, którzy przywiązują szczególną wagę do profesjonalnej obsługi, atencji oraz odpowiedniego klimatu, zarówno dla klientów, jak i dla pracowników.

Nowy warszawski diler, dysponujący nowoczesnym zapleczem technicznym, oferuje pełny zakres usług obejmujący sprzedaż samochodów, naprawy bieżące i blacharsko – lakiernicze.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w imprezie mogą zapisywać się poprzez stronę internetową: motohoriz.suzuki.pl/auto/wakacyjna-oferta

08.04.2020

Suzuki przekazuje samochody dla Szpitala Czerniakowskiego

W ramach akcji „Suzuki dla lekarzy” do Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie trafiła flota miejskich samochodów japońskiej marki. Modele Swift i Ignis będą wykorzystywane przez stołecznych medyków w codziennej walce z COVID-19.

Dowiedz się więcej
03.03.2020

Nowy Ignis Hybrid - kultowy wygląd, bogate wyposażenie i oszczędny układ napędowy

Suzuki Ignis Hybrid umacnia swoją pozycję jako jedyny dostępny na rynku ultrakompaktowy SUV. Samochód delikatnie zmienił wygląd, w ofercie pojawiły się nowe kolory nadwozia i dodatkowe wyposażenie, a pod maskę trafił zmodernizowany silnik z układem mild hybrid 12V SHVS.

Dowiedz się więcej
28.02.2020

Suzuki wprowadza model Swift Sport Hybrid

Suzuki wprowadza do oferty model Swift Sport Hybrid z nowym silnikiem 1.4 BOOSTERJET (K14D) połączonym z układem mild hybrid 48V SHVS.

Dowiedz się więcej
28.02.2020

Suzuki SX4 S-Cross Hybrid debiutuje w polskich salonach

Suzuki przedstawia model SX4 S-CROSS Hybrid z nowym silnikiem 1.4 BOOSTERJET (K14D) wspomaganym przez układ mild hybrid 48V SHVS.

Dowiedz się więcej